Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Hayley Williams
Elis. I_icon_minitimeby H6umy Reede Juul 01, 2011 9:02 pm

» Inglise keelne sõnamäng
Elis. I_icon_minitimeby H6umy Reede Juul 01, 2011 9:01 pm

» Sõnamäng
Elis. I_icon_minitimeby H6umy Reede Juul 01, 2011 9:00 pm

» 30 Seconds To Mars
Elis. I_icon_minitimeby H6umy Reede Juul 01, 2011 9:00 pm

» Esimene asi, mis seostub sõnaga..
Elis. I_icon_minitimeby Ällu Laup Märts 05, 2011 6:54 pm

» Jätka juttu viie sõnaga,
Elis. I_icon_minitimeby Ällu Laup Märts 05, 2011 6:50 pm

» Hayley võitis 'Parima bändi blogi või twitteri' auhinna
Elis. I_icon_minitimeby Ällu Nelj Veeb 24, 2011 7:52 pm

» Tervest bändist
Elis. I_icon_minitimeby Ällu Esm Veeb 14, 2011 5:23 pm


 

 Elis.

Go down 
2 posters
AutorTeade
H6umy

H6umy


Postituste arv : 77
Join date : 12/11/2010

Elis. Empty
PostitaminePealkiri: Elis.   Elis. I_icon_minitimeEsm Nov 15, 2010 9:14 pm

Nimi on siis Elis. Elan Lõuna-Eestis.
Paramore kuulan alates 2007. aastast, enamasti on nii, et mõni aeg kuulan räigelt, siis järsku läheb Paramore hullustus üle, mingi paar kuud on vahet ja avastan uuesti. Kõige lemmikumad bändid, mida ma kuulan nö vahetpidamata, on Billy Talent ja vanad laulud Escape The Fatelt (siis kui Ronnie laulab). Üldiselt kuulangi sellist karmimat muusikat nagu punk-rock ja post-hardcore. Mul on muusika koha pealt nii, et ma ei kuula eriti naisartiste, seega saab õelda, et Paramore peab ikka kuradima kohutavalt hea olema, et ma nii lummuses olen.

Ma eriline televiisori fänn ei ole. Mul nagu sellist täielikku lemmikut filmi/sarja ei ole, mida ma PEAN igaljuhul vaatama. Aga sarjad, millele ma peale sattudes ka ära vaataks, oleks Perepea, Simpsonid, Futurama, The Last Airbender (kui multikaid saab sarjadeks kutsuda), Dr.House, Mental, Californication, NCIS. Lemmikumad filmid oleks siis Seven Pounds, I Am Legend (+ üldiselt muud filmid Will Smithi ja Nicholas Cagesiga) 300, The Last Airbender. Kindlasti on veel, aga hetkel kohe ei meenu.

Raamatutest on kaks tõsiselt lemmikut: Veronika Decides To Die by Paulo Coelho - kirjeldamatu, kui võimas see raamat on ning Lucas by Kevin Brooks - jube kurb lõpp. Häid raamatuid on veel, aga jutt läheks muidu liiga pikaks. Kokkuvõtteks võib õelda, et olen suur lugeja.

Mul erilisi hobisid ei olegi tegelt. Olen tantsinud igal pool. Mängin kitarri, loen, kuulan muusikat + sõbrad. Kool võtab juba omajagu aega. Joonistada meeldib. Sporti meeldib harrastada küll, aga võistelda ei meeldi. tegelikult mulle ei meeldi milleski võistelda, ma kohe mõtlen sellele, kui isekas see on. USA ja NL ka võistlesid pärast II MS ja päris pikka aega polnud selles midagi head. =)

Kui küsimusi on, võin lahkelt vastata.
Kõike head!
Tagasi üles Go down
Ällu
Administraator
Ällu


Postituste arv : 112
Join date : 24/09/2010

Elis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elis.   Elis. I_icon_minitimeKolm Nov 17, 2010 6:47 pm

Teretulemast Smile

K, küsimus siis et kui vana sa oled ?
Tagasi üles Go down
H6umy

H6umy


Postituste arv : 77
Join date : 12/11/2010

Elis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elis.   Elis. I_icon_minitimeReede Nov 19, 2010 3:02 pm

Aitäh.
16 juba. Poolenisti mullas. =D
Tagasi üles Go down
Ällu
Administraator
Ällu


Postituste arv : 112
Join date : 24/09/2010

Elis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elis.   Elis. I_icon_minitimeLaup Nov 20, 2010 12:55 pm

Oo, nice : D
Mulle meeldib ka NCIS : D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Elis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elis.   Elis. I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Elis.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Foorum :: Tutvustamine-
Hüppa: