Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Hayley Williams
Amyy  :))) I_icon_minitimeby H6umy Reede Juul 01, 2011 9:02 pm

» Inglise keelne sõnamäng
Amyy  :))) I_icon_minitimeby H6umy Reede Juul 01, 2011 9:01 pm

» Sõnamäng
Amyy  :))) I_icon_minitimeby H6umy Reede Juul 01, 2011 9:00 pm

» 30 Seconds To Mars
Amyy  :))) I_icon_minitimeby H6umy Reede Juul 01, 2011 9:00 pm

» Esimene asi, mis seostub sõnaga..
Amyy  :))) I_icon_minitimeby Ällu Laup Märts 05, 2011 6:54 pm

» Jätka juttu viie sõnaga,
Amyy  :))) I_icon_minitimeby Ällu Laup Märts 05, 2011 6:50 pm

» Hayley võitis 'Parima bändi blogi või twitteri' auhinna
Amyy  :))) I_icon_minitimeby Ällu Nelj Veeb 24, 2011 7:52 pm

» Tervest bändist
Amyy  :))) I_icon_minitimeby Ällu Esm Veeb 14, 2011 5:23 pm


 

 Amyy :)))

Go down 
3 posters
AutorTeade
Amyy

Amyy


Postituste arv : 3
Join date : 17/01/2010
Asukoht : Tallinn

Amyy  :))) Empty
PostitaminePealkiri: Amyy :)))   Amyy  :))) I_icon_minitimePüh Jan 17, 2010 5:52 pm

Hemm, ei oskagi alustada ...
Kuulan igalvõimalusel ikka PRMR'i, teisel kohal pesitseb hetkel 30 seconds to mars. Tegelt see teine koht on suht selline ebapüsimatu. Kord on Dima Bilan, kord hüppab läbi Justin Bieber, kord leidub ka mõni Lady Gaga, keda ma tegelt ülekõige vihkan. Lihtsalt jälk...
Filmidest meeldivad mulle sellised nn seiklusfilmid ja sellised totaalsed US perefilmid (Üksinda kodus, Beethoven jms). Ilge lemmik Jennifer's body(tänu Hayley'le) ja Avatar.
Raamatuid loen ainult kohustuslikult. Ikka ja jälle loeksin Aidi Valliku Anni lugusid. Esimene mitte kohustuslik lemmik raamat on NSV Liidu ajal pärinevatest koondulaagritest raamat "GULAG". Kuna see suht mitte nõrganärviliste raamat, siis see tõsiselt meeldib see. Mõnda ajab juba oksele kasvõi see, et sealseid nö surnuid inimesi peksti veel pealekauba läbi, kuid minul ei tekita see mingisugust tunnetust.

Hobidest... Fotograafia, üks ja raudne reegel. Leian end ka aegajalt koeramaailma sukeldumas seda, kas koeraga näituseringis või siis internetist otsimas võistlusi. Viimased poolaastat olen ka spordimaailmas, seda AINULT sportmängudes-võrkpall, pesapall, korvpall. Mingi akrobaatika jms sitt ei meeldi.

Iseloomult olen üldiselt selline sõbralik, ei kipu kedagi sõimama ega solvama, kui vaid siis kui inimest tunnen läbi ja lõhki ja tean kuidas ta millele rageerib. Sellisel juhul võin ka mingi sita ka kokku keerata. Muidu olen ikkagist heatahtlik ja kunagi lambist sõimama ei hakka. Peaksin ausalt tunnistama, et meeldib kedagi mõnitada... See on selline paha asi, millest proovin lahti saada, kuid mulle ikkagist ilgelt meeldib kedagi vahest nokkida-kiusata.

Küsimustele vastan meeleldi...


Kõike head,
A.


Viimati muutis seda Amyy (Kolm Märts 31, 2010 7:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.flickr.com/photos/amyycharly
donnie




Postituste arv : 3
Join date : 03/02/2010

Amyy  :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amyy :)))   Amyy  :))) I_icon_minitimeKolm Veeb 03, 2010 9:57 pm

khm, ailen, sa ei ole enam meie (kelly & minu) prmrest tiimis!? : )
Tagasi üles Go down
hhellluu,

hhellluu,


Postituste arv : 23
Join date : 14/02/2010
Age : 28
Asukoht : Võrumaa

Amyy  :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amyy :)))   Amyy  :))) I_icon_minitimePüh Veeb 14, 2010 7:22 pm

Igatahes lahe tegelane paistad olevat Amyy. Loodetavasti saame rohkem rääkide. Kui küsimusi ootad siis küsiks kuskandis elad? Mulle sobib ka maakond. Very Happy


Viimati muutis seda hhellluu, (Esm Veeb 15, 2010 2:07 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
donnie




Postituste arv : 3
Join date : 03/02/2010

Amyy  :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amyy :)))   Amyy  :))) I_icon_minitimePüh Veeb 14, 2010 8:41 pm

hhelllu, keegi pole midagi välja viskamisest rääkinud : ) ja mis kuradi "viskate osad välja" ära kujuta ette, eriti siis, kui sa midagi ei tea. see, et ta enam meie tiimis ei ole, on omad põhjused, millest mina ei räägi siin teistele, kes asjaga ei ole seotud. kui tema tahab rääkida, siis rääkigu.
Tagasi üles Go down
hhellluu,

hhellluu,


Postituste arv : 23
Join date : 14/02/2010
Age : 28
Asukoht : Võrumaa

Amyy  :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amyy :)))   Amyy  :))) I_icon_minitimeEsm Veeb 15, 2010 1:52 pm

Sorry siis kui kohe nii kettasse ajab. Ma lihtsalt olen vahel liiga otsekohene. Muidu, kuna teil see leht valmis saab? Tahaks hirmsasti teist juba lugeda. Päris lahe tiim tundub.

Agajah, kuskohas te elate muidu?
Tagasi üles Go down
donnie




Postituste arv : 3
Join date : 03/02/2010

Amyy  :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amyy :)))   Amyy  :))) I_icon_minitimeEsm Veeb 15, 2010 4:58 pm

lihtsalt pole vaja oma nina igalepoole toppida : )
leht on ammu valmis, paramoreest.pri.ee : )
Tagasi üles Go down
hhellluu,

hhellluu,


Postituste arv : 23
Join date : 14/02/2010
Age : 28
Asukoht : Võrumaa

Amyy  :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amyy :)))   Amyy  :))) I_icon_minitimeEsm Veeb 15, 2010 5:23 pm

Tänan, kohe vaatan mis teinud olete. Njah, paraku on mul vahetevahel suur nina:D.
Tagasi üles Go down
Amyy

Amyy


Postituste arv : 3
Join date : 17/01/2010
Asukoht : Tallinn

Amyy  :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amyy :)))   Amyy  :))) I_icon_minitimeKolm Märts 31, 2010 7:48 pm

donnie kirjutas:
khm, ailen, sa ei ole enam meie (kelly & minu) prmrest tiimis!? : )

Võiks kuupäeva vahtida eks, .Smile

H: Harjumaa inimene olen tegelikult.
Tagasi üles Go down
http://www.flickr.com/photos/amyycharly
hhellluu,

hhellluu,


Postituste arv : 23
Join date : 14/02/2010
Age : 28
Asukoht : Võrumaa

Amyy  :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amyy :)))   Amyy  :))) I_icon_minitimeEsm Apr 05, 2010 1:27 pm

Miks kõik inimesed on Harjumaal ja mina üksi Võrumaal? Smile
Ei tegelikult, Harjumaal on päris tore ja ma suht tihti sealkandis, inimesed ka väga toredad.

Ja muidu, see lehekülg on päris hea millega olete hakkama saanud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Amyy  :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Amyy :)))   Amyy  :))) I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Amyy :)))
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Foorum :: Tutvustamine-
Hüppa: